Мінімальна зарплата 7700 грн на місяць скасовується: Мінфін спростував слова голови Сергія Марченка

Зовсім недавно в інтернеті став дуже популярним відеоролик за участю глави Мінфіну Сергія Марченка, який в ефірі телепередачі заявив, що в Міністерстві дуже хочуть збільшити мінімальну заробітну плату до 7 700 Гривень у 2022 році.

Після цього він підкреслив, що було залишено фіксальний простір (нерозподілені витрати), що становить від 50 до 100 мільярдів гривень. А формування виплат знаходиться на пріоритетній позиції, і визначатися підвищення буде при формуванні бюджету на наступні роки.

Однак у Міністерстві фінансів України вже встигли спростувати інформацію про подібне підвищення. Представники Мінфіну відзначають, що зростання мінімальної зарплати до такої позиції заплановано лише на 2024 рік.

До цього прем'єр-міністр України Денис Шмигаль робив заяву щодо середньої зарплати в нашої країни, яка, за його словами, до кінця 2021 року може скласти 14,5 тисяч гривень. Цей показник вище на одну тисячу, ніж було навесні.

Нагадаємо, росіянка порівняла Україну з РФ по всіх фронтах: "Хвора тема-їжа"

Як повідомляв "Знай.ua", за офіційною статистикою, ми заробляємо менше всіх в Європі, - Завальнюк

Знай.ua писав, шість разів просили: Укрпошті дозволили підвищити тарифи на 20%. Нацкомісія держрегулювання у сфері зв'язку та інформатизації схвалила проект рішення про підвищення тарифів на універсальні послуги