В Україні різко збільшились витрати електроенергії

Згідно з даними «‎Укренерго» споживання електроенергії збільшилося на 5,7% до 2,77 млрд кВт-год. В компанії вважають, що таке зростання спричинила висока температура повітря.

«Протягом тижня рівень електроспоживання значно збільшився. Так, за оперативними даними, середньодобове споживання в будні щодо попереднього тижня виросло на 5,9% до 398,6 млн кВт-год, а у вихідні — на 5,3% до 387, 6 млн кВт-год. В цілому споживання за 12-18 липня становило 2,77 млрд кВт-год, що на 5,7% більше показника попереднього тижня», — йдеться в повідомленні.

У порівнянні з минулим роком в будні споживання електроенергії зросло на 12,2%, а у вихідні — на 10,7%. За підсумками 18 днів липня споживання склало на 4,1% більше показника прогнозного балансу.

Середньодобова температура повітря, в порівнянні з попереднім тижнем зросла з +23,6 градуса до +25,6 градуса. У той же час минулого року температура повітря становила +19,6 градуса.

Раніше ми повідомляли, що у червні імпорт електроенергії в Україні впав до рекордних показників.

Також ми писали, що Міненерго запровадило «чорний список» на ринку електроенергії. Порушників умов тимчасово не допускатимуть до наступних електронних аукціонів на Українській енергетичній біржі.