Україну відвідає радник Департаменту США: яка мета візиту

Радник Держдепартаменту США Дерек Чолле на цьому тижні відвідає Україну і Польщу. Мета візиту - зміцнити стратегічне значення відносин США з обома країнами.

Як повідомляється на сайті Держдепартаменту США, Дерек Чолле обговорить із представниками України та Польщі «Північний потік-2» і енергетичні питання, а також реформи.

«Він продовжить дипломатичні переговори США з Україною і Польщею з низки питань, включаючи нашу загальну заклопотаність з приводу трубопроводу «Північний потік - 2» і енергетичної безпеки в цілому, а також поточних реформ», - йдеться в повідомленні.

У Києві чиновник США буде перебувати 20-21 липня. Він зустрінеться з високопоставленими урядовцями, щоб обговорити підтримку США зусиль України щодо протидії агресії Росії і подальшому просуванню економічних та антикорупційних реформ. Він також зустрінеться з представниками бізнес-спільноти, щоб обговорити відновлення економіки України та можливості для загального процвітання.

У Варшаві радник Чолле обговорить стратегічні двосторонні і регіональні питання, а також прихильність до демократичних цінностей та інститутів з високопоставленими урядовцями і представниками громадянського суспільства. Він також буде взаємодіяти з лідерами бізнесу з метою зміцнення двосторонніх економічних зв'язків.