Названо зарплати топменеджерів в Україні

Видання The Page опублікувало рейтинг найбільш високооплачуваних українських топменеджерів.

У щорічному рейтингу «Топ-30 найбільш високооплачуваних керівників українських приватних компаній 2021» оцінили рівень доходу топменеджерів із 300 найбільших в Україні приватних компаній.

Деталі про рейтинг. Експерти зазначають, що зарплата ТОПа зазвичай складається з базової частини та винагороди. У складеному рейтингу використовували дані про чисту зарплату, які надали виданню найбільші HR-агентства України. Оцінювались лише доходи найманих менеджерів, а не власників компаній.

Лідери рейтингу CEO в Україні. Лідерами рейтингу вже третій рік поспіль виявилися глави компаній Ріната Ахметова: ДТЕК — Максим Тимченко й «Метінвест» — Юрій Риженков зі щомісячними ставками майже 60 тисяч доларів. Але з огляду на бонуси, компенсації та інші виплати фінальна сума може бути набагато більшою.

До першої п’ятірки також потрапили Джеймс Норт із Ferrexpo зі щомісячним доходом 50 тисяч доларів, Ігор Гуцал з «Оптима-Фарм» — 40 тисяч доларів і Олег Гез з «Укрнафти» — 40 тисяч доларів на місяць.

Середня зарплата. Зарплати учасників рейтингу здебільшого перебувають у межах 20−30 тисяч доларів на місяць.

Для прикладу, заробітну плату у 20 тисяч доларів отримують більше третини учасників рейтингу — 13 із 32. Зокрема:

Борис Марков з «АТБ»;

Петро Михайлишин з «Епіцентр К»;

Євген Дихне з «Міжнародні авіалінії України»;

Костас Сальваріс з Philip Morris Україна;

Тіно Цайске з «Metro Cash & Carry Ukraine»;

Лі Дже Хун з Samsung Україна;

замикає рейтинг генеральний директор «Ашан Ритейл Україна» Вікторія Луценко із щомісячною зарплатою у 10 тисяч доларів.

Динаміка зарплати топменеджерів у 2021. У 2021 році зарплатні пропозиції для топменеджерів істотно не змінилися. Попри локдаун, ключові особи компаній займаються постійним пошуком нових рішень, для того, щоб забезпечити подальший розвиток бізнесу. Тож локдаун не тільки не знизив, але і збільшив їхнє завантаження.

Деякі компанії пішли на зниження фіксованої частини винагороди топменеджерів і збільшили бонусний складник. У деяких із них змінився порядок виплат: бонуси тепер можуть виплачувати не наприкінці року, а поквартально.