До Києва прибуде радник Держдепу США говорити про "Північний потік-2"

Радник Державного департаменту США Дерек Чолле відвідає Київ 20-21 липня, щоб обговорити "Північний потік-2" і здійснення реформ.

Про це повідомляється на сайті Державного департаменту США, пише "Європейська правда".

Після візиту до Києва Чолле відвідає Варшаву, де обговорення на цю тему продовжаться.

[L]

"Радник департаменту Дерек Чолле відвідає Київ 20-21 липня та Варшаву 21-23 липня для посилення стратегічної цінності відносин США з Україною та Польщею.

Він продовжить наші дипломатичні розмови з Україною та Польщею з низки питань, включаючи наші спільні занепокоєння щодо газопроводу "Північний потік-2" та енергетичної безпеки в цілому, а також поточні реформи", - йдеться у повідомленні.

Перебуваючи в Києві, Чолле зустрінеться з високопоставленими урядовцями, щоб обговорити підтримку США зусиль України щодо протидії агресії Росії і подальше просування економічних та антикорупційних реформ.

Він також зустрінеться з представниками бізнес-спільноти, щоб обговорити відновлення економіки України та можливості для спільного процвітання.

Президент США Джо Байден та канцлерка Німеччини Ангела Меркель на зустрічі у Вашингтоні 15 липня домовились протидіяти будь-яким зусиллям Росії використати спірний трубопровід "Північний потік-2" як зброю проти сусідніх держав, таких як Україна.

Речник президента України Сергій Никифоров заявив, що Україна не почула конкретики, якої вимагає президент Зеленський, як США та Німеччина намагатимуться це забезпечити.