Скільки коштує прийняти гарячу ванну в Україні (інфографіка)

Хоча спека в Україні не сприяє тому, щоби ніжитися в гарячій ванні, можливо, і в такий час є любителі подібного релаксу. Журналісти вирішили порахувати, у скільки обійдеться повна гаряча ванна в обласних центрах країни.

До речі, в телеграм-каналі Finance_ukr ми часто публікуємо лайфхаки, як заощаджувати на сплаті комунальних послуг.

Вартість гарячої ванни дослідники розраховували зважаючи на середній обсяг у 160 літрів. При цьому враховували лише гарячу воду, без розведення холодною.

Найдорожча гаряча ванна вийшла в Луцьку – 18,83 грн. У цьому місті тариф на постачання гарячої води – 117,72 грн за тисячу кубічних літрів (за наявності лічильника). Найдешевше прийняти ванну в Одесі – 12,02 грн.

У Сєвєродонецьку (Луганська область) гаряча ванна коштує 18 грн, в Житомирі – 17,8 грн, в Івано-Франківську – 17,6 грн, в Чернігові – 17,07.

Читайте також: Що робити, якщо встановили бойлер, а платіжки за гарячу воду продовжують надходити

У Києві гаряча ванна буде коштувати 15,97 грн. Тисяча кубічних літрів гарячої води в столиці коштує 99,79 грн за наявності лічильника.

Довідка Finance.ua: У Києві у липні оновили тарифи на холодну воду. Ціна зросла для приватного сектору: люди, які живуть у власних будинках, платитимуть 25 гривень й 38 копійок за кубометр. Ціна включає постачання й відведення холодної води.

У КМДА попередили, що тарифи на гарячу воду і опалення можуть зрости на 30−40% вже цієї осені, та звернулись до уряду із пропозицією використати газ вітчизняного видобутку, щоб не підвищувати тарифи.