США відправили в Україну радника Держдепу

В Україні незабаром з візитом прибуде радник Державного департаменту США Дерек Чолле, ймовірно, для обговорення “Північного потоку-2”.

Про це заявив експосол Валерій Чалий.

“Найближчим часом чекаємо в Україні радника Держдепартаменту США (це посада рангу заступника Держсекретаря) — Дерека Чолле. Дипломат з команди Обами-Байдена (звичайно ж близький до держсекретаря Ентоні Блінкена) за посадою залучається до спеціальних візитів і переговорів за конкретними важливих актуальних питань”, — написав Чалий в повідомленні.

“З огляду на те, що крім України радник Держдепу відвідає Польщу — очевидно значну увагу буде приділено питанню Північному потоку-2”, — зауважив експосол.

Чалий вважає, що будуть розмови і про хід і темпах реформ в Україні, в реалізації яких українська держава отримує підтримку США, в тому числі і фінансову. “Тим більше, що в Києві вже знаходиться в якості керівника посольства США в Україні добре обізнаний в ситуації Джордж Кент. Не виключаю, що будуть передані і конкретні меседжі, що називається не для поширення”, — уточнив він.

Чалий назвав візит Чолле важливим для підтримки динаміки двосторонніх взаємин України та США.