Справа ПриватБанку: суд призначив новий розгляд щодо обрання запобіжного заходу Дубілету

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду призначила новий розгляд клопотання детектива НАБУ про обрання запобіжного заходу колишньому голові правління ПАТ “КБ “Приватбанк” Олександру Дубілету, якого підозрюють у причетності до розтрати 8,2 млрд грн банку перед його націоналізацією наприкінці 2016 року. Про це УНН повідомляє з посиланням на суд.

Повідомляється, що 20 липня Апеляційна палата ВАКС розглянула апеляційну скаргу захисників підозрюваного, колишнього голови правління ПАТ “КБ “Приватбанк”, на ухвалу слідчого судді Вищого антикорупційного суду від 2 червня 2021 року про обрання до підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Цитата

“За результатами судового розгляду колегія суддів частково задовольнила апеляційну скаргу захисників, скасувала ухвалу слідчого судді від 02.06.2021 та постановила нову ухвалу, якою призначила новий розгляд клопотання слідчим суддею у суді першої інстанції”, — йдеться в повідомленні.

Доповнення

Антикорупційний суд заочно заарештував ексголову правління “Приватбанку” Дубілета.

Згодом Спеціалізована антикорупційна прокуратура скерувала офіційний запит в Інтерпол з проханням оголосити в міжнародний розшук колишнього голову правління ПриватБанку Олександра Дубілета.

Раніше Національне антикорупційне бюро України оголосило в розшук колишнього голову правління ПриватБанку Олександра Дубілета, якого підозрюють у причетності до розтрати 8,2 млрд грн банку перед його націоналізацією наприкінці 2016 року.

Олександр Дубілет подав позов до Окружного адміністративного суду Києва, в якому вимагає зобов’язати Міністерство внутрішніх справ прибрати інформацію про його розшук.

Детективи Національного бюро повідомили про підозру в розтраті 8,2 млрд грн колишньому голові правління Олександру Дубілету, його заступнику та керівнику департаменту міжбанківських операцій ПАТ КБ “ПриватБанк”.

22 лютого, детективи НАБУ повідомили, що в міжнародному аеропорту “Бориспіль” екстрено посадили літак з ексзаступником голови правління ПриватБанку Володимиром Яценком, коли він намагався втекти.