У скільки обійдеться прийом гарячої ванни у різних містах України (ІНФОГРАФІКА)

Скільки платимо за гарячу ванну

Хоча спека в Україні не сприяє тому, щоби ніжитися в гарячій ванні, можливо, і в такий час є любителі подібного релаксу. Журналісти вирішили порахувати, у скільки обійдеться повна гаряча ванна в обласних центрах країни.Смогут лишить субсидий и пособий: Минсоцполитики предлагает организовать рейды инспекторов по домам украинцев

Вартість гарячої ванни дослідники розраховували зважаючи на середній обсяг у 160 літрів. При цьому враховували лише гарячу воду, без розведення холодною.

Найдорожча гаряча ванна вийшла в Луцьку – 18,83 грн. У цьому місті тариф на постачання гарячої води – 117,72 грн за тисячу кубічних літрів (за наявності лічильника). Також журналісти стверджують, що найдешевше прийняти ванну в Одесі – 12,02 грн.

З серпня виростуть тарифи на електрику: кому доведеться платити більше і що робити, щоб заощадитиУ Сєвєродонецьку (Луганська область) гаряча ванна коштує 18 грн, в Житомирі – 17,8 грн, в Івано-Франківську – 17,6 грн, в Чернігові – 17,07.

У Києві гаряча ванна буде коштувати 15,97 грн. Тисяча кубічних літрів гарячої води в столиці коштує 99,79 грн за наявності лічильника.

Тарифи на комунальні послуги зростуть: скільки доведеться платити за газ, електроенергію та опалення

Цікаво про будівництво: відомий український виробник повідомив про розширення асортименту покрівельних та фасадних матеріалів