Міненерго збільшить обов'язковий рівень запасів вугілля

Міністерство енергетики України анонсувало свої плани щодо збільшення запасів вугілля. Про це повідомляє пресслужба міністерства на сторінці відомства в Facebook.

Вказується, що міністерство хоче збільшити обов’язковий рівень запасів вугілля на 71%, або на 1 млн тонн. Іншими словами, в кінцевому підсумку річний запас ресурсу повинен скласти не менше 2,4 млн тонн вугілля.

Повідомляється, що до такого рішення відомство прийшло через негативні результати минулого місяця, коли на українських ТЕС запаси вугілля скоротилися на 24%.

«Міненерго підготувало проект оновленого графіка накопичення обсягів вугілля на кінець кожного місяця 2021 на кожній станції. Проектом передбачено істотне збільшення загальних запасів вугілля, які повинні бути накопичені на початок опалювального сезону – на більш ніж 1 млн тонн», – йдеться в рішенні міністерства.

Раніше посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен заявила, що владі України слід зайнятися організацією поставок водню в Європу.

У Німеччині використання природного газу суттєво знизиться після 2032 року. Про це вона розповіла в інтерв’ю українським ЗМІ.