Ліквідація ДФС: уряд планує провести аудит ресурсів служби

Як передає Укрінформ, про це повідомляється у порядку денному засідання Кабміну, який опублікований на Урядовому порталі.

Також урядовці розглянуть проєкти розпоряджень щодо розподілу у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій; про підписання Меморандуму між урядом України та урядом Китайської Народної Республіки про підтвердження отримання безоплатної допомоги; щодо погодження відчуження основних фондів акціонерних товариств “Укртрансгаз” та “Укртранснафта”.

Крім того, урядовці розглянуть проєкт схвалення угоди між Кабінетом Міністрів України та урядом Угорщини про взаємне визнання документів про освіту та наукові ступені, низку інших питань.

Як повідомлялося, Верховна Рада 28 січня 2021 року ухвалила закон "Про Бюро економічної безпеки України". Ним передбачено, що Бюро - це центральний орган виконавчої влади, на який покладаються завдання з протидії правопорушенням, що посягають на функціонування економіки держави. Відповідно, БЕБ виконує правоохоронну, аналітичну, економічну, інформаційну та інші функції.

Бюро економічної безпеки має запрацювати 25 вересня цього року, наступного дня після цього ДФС припинить своє існування.