У Сенаті назвали катастрофою для США угоду щодо «Північного потоку-2»

Домовленості щодо проекту будівництва газопроводу «Північний потік-2», про досягнення яких, за повідомленнями ЗМІ, збираються оголосити Вашингтон і Берлін, стануть геополітичною перемогою для Росії і «катастрофою для США» і їхніх союзників. Таку точку зору висловив у вівторок сенатор-республіканець Тед Круз.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву сенатора, опубліковану на його сайті.

Як повідомила раніше з посиланням на джерела газета The Wall Street Journal, Сполучені Штати і Німеччина можуть оголосити про досягнення угоди щодо «Північного потоку-2» вже в середу, 21 липня.

«Якщо повідомлення і деталі угоди не є хибними, це буде геополітичною перемогою для російського лідера Володимира Путіна на покоління вперед і катастрофою для США і наших союзників. Президент США Джо Байден нехтує законами США і повністю здався Путіну», — стверджується в заяві Круза.

Нагадаємо, раніше агентство Bloomberg повідомило, що отримало в своє розпорядження чорновий варіант проекту Угоди Німеччини і США щодо «Північного потоку-2».

За даними видання, угода зобов’яже Німеччину використовувати всі доступні важелі впливу, щоб продовжити на 10 років угоду між Україною і Росією про транзит газу після її закінчення в 2024 році.