Кабмін хоче прирівняти соціальні права співробітників ДБР до військовослужбовців

Кабінет міністрів на засіданні 21 липня підтримав законопроєкт, який дозволить прирівняти пенсії працівників Державного бюро розслідувань до пенсій військовослужбовців.

Відповідні положення містить проєкт закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо упорядкування окремих питань пенсійного забезпечення та страхування працівників Державного бюро розслідувань".

Як зазначається у пояснювальній записці, метою документу є врегулювання питань, пов’язаних із пенсійним забезпеченням та загальнообов’язковим державним пенсійним страхуванням осіб рядового і керівного складу ДБР.

Зокрема, документ пропонує внести зміни до законів "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених із військової служби, та деяких інших осіб", Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" та "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування". Відтак норми цих законів у питаннях пенсійного забезпечення та загальнобов’язкового соціального страхування будуть поширені на осіб рядового і начальницького складу ДБР.

Як зазначається у пояснювальній записці, нині соціальні гарантії співробітників Бюро регулюються законом "Про Національну поліцію" та низкою інших законодавчих актів.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!