Нафтогаз надає послуги «постачальника останньої надії» для понад 600 тисяч клієнтів

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» надає послуги «постачальника останньої надії» для понад 600 тис. клієнтів у 7 областях.

Про це повідомляє ГК «Нафтогаз» у Фейсбуці.

«Понад 600 тис. клієнтів наша компанія обслуговує як постачальник „останньої надії“ (скорочено — ПОН). Це клієнти в таких областях: Донецькій, Херсонській, Полтавській, Тернопільській (м. Кременець), Запорізькій (м. Мелітополь), Житомирській (м. Коростишів), Хмельницькій (м. Шепетівка)», — йдеться в повідомленні.

«Нафтогаз» нагадує, що ціна для клієнтів ПОН в липні становить 11,05 грн/кубометр з ПДВ (без вартості розподілу). ПОН є тимчасовим газопостачальником для тих українців, які втратили попереднього постачальника «блакитного палива».

«Сьогодні на ринку працюють понад 50 постачальників. Всі вони пропонують різний сервіс і ціни на газ. Порівняти пропозиції можна на онлайн-ресурсах «ГазПравда» (gazpravda.com.ua), «Газотека «(gasoteka.ua-energy.org) або зателефонувавши обраній газовій компанії», — пояснюють у «Нафтогазі».

Як повідомлялося, ГК «Нафтогаз» з 1 травня автоматично перевела своїх споживачів на тарифний план «Фіксований». Протягом року клієнти компанії отримуватимуть газ за ціною 7,96 грн за кубометр (з ПДВ, без вартості розподілу/доставки). Річні тарифні плани вважаються ринковим способом убезпечити населення від сезонних цінових коливань.