Кабмін доручив виплатити надбавку для 30 тисяч пенсіонерів

Кабінет міністрів вніс зміни до постанови щодо доплати особам, які отримують менше 2200 гривень пенсії. Надбавки отримають понад 30 тисяч осіб з інвалідністю I групи.

“Метою прийняття акта є забезпечення підтримки осіб з інвалідністю I групи шляхом надання з 1 липня щомісячної доплати до пенсії в сумі, що не вистачає до 2 200 гривень”, – йдеться пояснювальній записці до документу.

У документі зазначається, що зараз понад 30 тис. осіб з інвалідністю отримують пенсію та соціальні виплати у розмірі до 2 200 гривень.

Нагадаємо, в Україні з 1 липня внаслідок підвищення прожиткового мінімуму підвищилася мінімальна пенсія. Так, мінімальна пенсія збільшилась з 1 769 грн до 1 854 грн.

Окрім цього, раніше повідомлялося, що в Україні з березня 2022 року могла б бути запроваджена мінімальна пенсія у розмірі 3,5 тисячі гривень, але наразі це залежить від встановлення відповідного прожиткового мінімуму.

Між тим, за даними Держстату, розмір середньої заробітної платні в Україні знижувався кілька місяців поспіль. Так, у травні цього року у порівнянні з березнем розмір середньої зарплатні зменшився уже на 113 грн або на 0,8%.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.