Кабмін планує підвищити тарифи на електроенергію

Валерій Тарасюк, глава Нацкомісії з регулювання енергетики, прокоментував інформацію про перегляд тарифів на електроенергію для населення. За його словами, зараз обговорюються різні сценарії.

Глава Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) Валерій Тарасюк заявив, що зараз немає іншого майбутнього, крім поступового вирівнювання тарифів для промисловості і населення. Це великий самообман, коли вважається, що людина, яка платить за електроенергію менше, дійсно отримує від цього якусь користь, сказав Тарасюк в інтерв'ю "Економічній правді".

Можна моделювати сценарії, але жоден з них, крім приведення тарифів до економічно обґрунтованого рівня для всіх споживачів і одночасної адресної допомоги споживачам, які цього дійсно потребують, регулятор не може вітати. "Я не можу оприлюднити всі варіанти підвищення цін. Який варіант буде прийнятий і чи буде прийнятий з 1 серпня, ми сказати не можемо, тому що це політичне рішення Кабміну. Думаю, чекати залишилося зовсім небагато", - пояснив Тарасюк.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України планує переглянути ціни на електроенергію. ASPI news раніше писало, що в Україні скасували необхідність мати паперову трудову книжку.