Віктор Таран про Північний потік-2: Складається враження, що нас продали. Дешево

"Після переговорів між США та Німеччиною про компенсацію для України ПП2 - в медіа потрапив попередній документ угоди. Почитав журналістські інсайди. Короткі підсумки переговорів про Україну без України. Нам дають багато красивих обіцянок - захистити й не допустити. Але як завжди - жодних гарантій", - про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише політолог Віктор Таран, інформує UAINFO.org.

"Обіцянки Німеччини у разі ескалації конфлікту з Росією ініціювати нові санкції проти останньої - нічого не вартують. Цю ініціативу легко заблокують друзі Путіна в ЄС. Складається враження, що нас продали. Дешево. За гіпотетичний 1 млрд доларів інвестиційного фонду, який не відомо коли буде створений і не відомо ким і коли буде наповнений.

Читайте також: Байден и Меркель запустят "Северный поток-2", Украине придумали компенсацию: The Wall Street Journal раскрыл детали сделки

На цьому фоні заява Держдепартаменту США, що 20-21 липня Київ відвідає старший радник глави Держдепартаменту США Дерек Шолль виглядає загрозливою.

Офіційно Шолль прилітає, щоб «підтвердити стратегічну цінність зв'язків США і України».