Позивач просить ОАСК виключити його з санкційного списку РНБОУ

Позивач просить суд зобов’язати уряд внести до РНБОУ пропозицію про виключення його прізвища зі санкційного списку, що введений у дію Указом Президента від 25 травня. Відповідний позов надійшов до Окружного адміністративного суду міста Києва, повідомляє пресслужба ОАСК.

Позивачем зазначений Гахраманов Аслан Ядигар огли, відповідачами – МВС України, Кабінет міністрів України, третя особа – Рада національної безпеки і оборони України.

У позовних вимогах зазначено: витребувати у КМУ та МВС підтверджуючі документи про підстави та причини внесення пропозицій міністерством до уряду, а уряду до РНБОУ для включення позивача до списку осіб, щодо яких застосовані персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції).

Окрім цього, позивач просить ОАСК визнати протиправною бездіяльність Міністерства внутрішніх справ України, що полягає у невнесенні до Кабінету міністрів України пропозиції про виключення позивача із зазначеного списку. Водночас суд просять визнати протиправною і бездіяльність уряду щодо невнесенні до Ради нацбезпеки відповідної пропозиції.

Наразі суд вирішує питання щодо відкриття провадження за даним адміністративним позовом.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що Тупицький просить зобов’язати КСУ сплатити йому понад 900 тисяч грн: суд відкрив провадження у справі.

Також ми повідомляли про те, що в ОАСК оскаржують звільнення очільника Комунальної служби перевезень КМДА.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.