Стефанчук підписав заяву щодо заклику США та ЄС про неприпустимість запуску «Північного потоку-2»

Перший заступник голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук долучився до підписання Спільної заяви народних депутатів України щодо заклику до США та ЄС про неприпустимість запуску «Північного потоку-2». Про це держслужбовець повідомив на сторінці у Фейсбук.

«На важливості протидії реалізації газотранспортного проєкту ПП-2 неодноразово наголошував під час чисельних зустрічей із парламентаріями Німеччини, Польщі та Литви. Адже це ключове питання стримування подальшої агресії Російської Федерації проти України та інших країн», – написав Стефанчук.

Крім того, Україна потребує підтримки від держав-союзників задля зупинки проекту «Північний потік-2», оскільки це дистабілізує ситуацію як в Україні, так і в Європі.

«Україна сподівається на підтримку своїх союзників та партнерів. Вкрай важливо об’єднати зусилля для протидії намірам РФ дестабілізувати ситуацію в Україні зокрема та на європейському континенті загалом. Необхідно зробити все можливе, аби не допустити реалізацію проекту «Північний потік-2», який несе загрозу як для України, так і для всієї Європи. Санкції мають бути продовжені, а подальший запуск унеможливлений», – зазначив Стефанчук.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла про «Північний потік-2»: США та Німеччина підписали декларацію щодо підтримки України.

Крім того, Дмитро Разумков звернувся до Конгресу США через «Північний потік-2».

Додамо, що Україна ініціює консультації з Єврокомісією та ФРН щодо «Північного потоку-2».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.