М'ясо почало дорожчата в магазинах

Вартість м'яса в Україні злетіла до рекордного показника, однак вона значно відрізняється в різних областях. На початку липня середня закупівельна ціна м'яса великої рогатої худоби склала 42,6 тис. грн/т (без урахування ПДВ). Всього за рік вартість зросла на 10%, за місяць – на 2%, а за тиждень на 1%.

За молодняк великої рогатої худоби вищої вгодованості в залежності від області в середньому були такі ціни: східна частина – 43,25 тис. грн/т, західна – 39,87 тис. грн, північна – 43,26 тис. грн, південна – 36,75 тис. грн, центральна – 49,88 тис. грн.

Середня вартість яловичини першої категорії на 9 липня досягала 102,71 грн/кг (з урахуванням ПДВ), а це на 16% більше, ніж в аналогічний період 2020-го і на 1% більше, ніж на минулому тижні.

Раніше економіст Олег Пендзин заявив, що якщо в усьому світі вартість соняшникової олії впала майже на 10%, то в Україні масло тільки дорожчає. Він також зазначив, що на українському ринку не було жодного місяця цього року, коли продукт падав у ціні, хоча в світі подешевшав.

"За рік олія виросла на 89%. З початку року – на 59%, а за останній місяць на 3.8%, тобто не було жодного місяця, коли вона падало в ціні, а в світі впала", – сказав фахівець.