Джо Байден пояснив, чому не був зупинений "Північний потік-2"

Глава Білого дому Джозеф Байден вніс ясність щодо прогресу в завершенні будівництва російського газотранспортної труби "Північний потік-2". Він зазначив, що зараз робити якісь дії не має сенсу, через те, що проєкт практично завершено.

Про це пише "Сегодня" за словами президента США, "Північний потік – 2" було неможливо зупинити, оскільки він був завершений на 99%. Також він зазначив, що в Німеччині взяли на себе зобов'язання при необхідності відповісти РФ.

Крім того, під час зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним Байден продемонстрував позицію, згідно з якою дав співрозмовнику зрозуміти, що є лідером вільного світу. "Сидячи навпроти Путіна, я відчув, що він розуміє, ким я є, А Я розумію, хто він такий. Він знає, що коли я говорю про щось, то можу це зробити", - повідомив Джозеф Байден іноземному ЗМІ.

Нагадаємо, США і ФРН досягли угоди по газопроводу "Північний потік-2". В Угоді висловлюється готовність домагатися продовження на 10 років договору про транзит російського газу через Україну.

Також повідомлялося, що Олексій Арестович, спікер української делегації в Тристоронній контактній групі, прокоментував відносини української влади з союзниками. У разі, якщо в Євросоюзі та США буде посилюватися вплив російських лобістів і буде реалізована політика здачі українських інтересів, розглядається східний вектор.