АМКУ забрав дозвіл на придбання Новинським акцій "Харківобленерго"

Про це повідомляє прес-служба Антимонопольного комітету України, передає Depo.Харків.

За даними прес-служби, сьогодні, 22 липня, АМКУ скасував своє ж рішення 28 січня 2021 року про надання дозволу компанії "Smart Holding (Cyprus) LTD" (м. Лімасол, Кіпр) на придбання акцій акціонерного товариства "Харківобленерго" (м. Харків, Україна), що забезпечує перевищення 25% голосів у вищому органі управління товариства.

Під час перегляду рішення члени АМКУ встановили, що заява, за результатами розгляду якої було прийнято рішення від 28 січня 2021 року № 51-р, та додані до неї документи підписані лише уповноваженим представником компанії "Lovitia Investments Ltd" (нова назва компанії "Smart Holding (Cyprus) LTD").

"При цьому, в доданих матеріалах відсутні письмові документи, що підтверджують призначення та уповноваження представника компанії "Lovitia Investments Ltd" на представництво інтересів АТ "Харківобленерго" та подання ним інформації, передбаченої вимогами Положення про концентрацію, стосовно АТ "Харківобленерго". Отже, вся інформація, подана в заяві стосовно АТ "Харківобленерго" не може вважатися достовірною інформацією", - йдеться в повідомленні.

Оскільки, рішення від 28 січня 2021 року було прийнято "на підставі недостовірної інформації" стосовно уповноважених представників учасника концентрації та відомостей про нього, це стало підставою для його скасування.

Довідка Depo.Харків. "Smart Holding" – група компаній, яка належить колишньому громадянину Росії, а з 2012 року громадянину України Вадиму Новинському. Smart Holding (Cyprus) LTD – топ-холдингова компанія групи Smart Holding, бенефіціаром якої є народний депутат Вадим Новинський.