В Україні зафіксували нестачу продуктів харчування

В Україні їжі не вистачає 9,8 млн мільйонам осіб. За останні десять років у країні скоротилося місячне споживання практично всіх продуктів.

В абсолютних цифрах це найгірший показник для європейських країн.

Найбільше в Україні впало споживання овочів, хліба і картоплі. З 2010 по 2020 рік середнє споживання овочів і баштанних скоротилося на 800 грамів. Споживання хлібопродуктів скоротилося на 1,3 кг, а картоплі – на 1,7 кг.

Водночас споживання м'яса в десятирічній перспективі зросло, однак лише на 100 грамів. Директор Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин зазначив, що українці їдять 55 кг м'яса на рік, що дуже мало. Раціональна річна норма споживання м'яса становить 90 кг на душу населення.

"При тому, коли ми візьмемо з вами хліб чи картоплю, то так, їхнє споживання зменшилося. Ми 10 років тому їли 115% від раціональної норми картоплі. А зараз 104%. Але все одно їмо більше хліба і картоплі. Чим бідніша нація, тим більше вона їсть хліба і картоплі. Чим багатша – тим більше м'яса і фруктів", – резюмував він.

Раніше директор Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин повідомляв, що влітку ціни на продукти будуть, як і раніше, рости. Прогнозується подорожчання не на все продовольство, проте основні тенденції, що встановилися на українському ринку, поки збережуться. Вартість продуктів із овочевої групи досить висока і залишатиметься такою принаймні до кінця другої декади червня.

Ціни на хліб знижуватися не будуть. Принаймні до надходження зерна нового врожаю. Лише коли в засіки піде новий урожай, стане більш-менш зрозуміло, як може змінитися вартість хліба. Тому ціни на продукти хлібної групи поки будуть зростати, хоч і не так швидко, як це було раніше.

Крім того, не знижуватимуться і ціни на соняшникову олію. Такого безпрецедентного зростання цін на соняшникову олію, як це було в осінньо-зимовий сезон 2020-2021 року, вже не буде. Можливо, олія ще буде дорожчати, але вже не так стрімко.