Україна та Казахстан зацікавлені у зростанні торгівлі

Йшлося про інтенсифікацію торгівлі та підготовку до проведення засідання українсько-казахської Ділової Ради у листопаді 2021 року в Алма-Ати.

«Казахстан торік став найактивнішим партнером Палати за кількістю онлайн та офлайн заходів. ТПП України активно бере участь у створенні можливостей та інструментів для двостороннього співробітництва. Створено Торговий дім в Казахстані і спільну Ділову раду. Планується призначення представника ТПП України у Казахстані», - зазначив Г. Чижиков.

Україна цікавить Казахстан як великий європейський ринок, зорієнтований на стандарти ЄС. Казахстан готовий сприяти українському бізнесу в просуванні на азійські ринки, зокрема через участь у спільних проектах з Китаєм.

Віце-міністр торгівлі та інтеграції Республіки Казахстан Кайрат Торебаєв у Торгово-промисловій палаті зустрівся з представниками найбільших рітейлерів України та керівництвом Асоціації рітейлерів України.

Пан віце-міністр та представники таких мереж супермаркетів, як Сільпо, АТБ, ЕпіцентрК, домовились про проведення технічних переговорів.