Райради мають якнайшвидше передати майно громадам, - депутат КОС Москаленко

Районні ради мусять поквапитися з передачею майна, що знаходилося у спільному комунальному управлінні, новоствореним територіальним громадам.

Про це, як стало відомо KV, заявив голова фракції “За Майбутнє” у Київській обласній раді Ярослав Москаленко під час святкування першої річниці створення Вишгородського району у нових межах.Подписывайтесь на новости “КиевVласть”

“Вишгородський район розпочав свою нову сторінку, сьогодні він став набагато більшим, і нам слід зважено підійти до цього. Нинішній районній раді випала нелегка місія – розподілити спільну комунальну власність колишніх районів. І треба це зробити так, щоб ми жили як одна дружня сім'я, з повагою один до одного”, – сказав Москаленко під час свого виступу на заході.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Подписаться

Нагадаємо, передача спільного комунального майна у власність громад є одним з основних завдань районних рад у новоутворених районах. Згідно з законом, вони мали це зробити до 1 липня цього року, однак з цим завданням впоралися не всі. Зокрема Вишгородська районна рада досі не передала усе комунальне майно громадам. Через це депутати ради нещодавно змінили її керівництво і тепер сподіваються на швидше вирішення питання.