В Україні зменшилося промислове виробництво — Держстат

В Україні сповільнилося зростання промислового виробництва з урахуванням сезонного коригування.

Про це повідомили в Державній службі статистики України.

Так, протягом червня обсяги промислового виробництва в Україні зросли на 1,1% у річному вимірі. Однак значення, скориговане на ефект календарних днів, становило лише 0,7 %.

У травні сповільнилося зростання промвиробництва

Як порівняти з травнем, промвиробництво в червні не змінилося. Якщо ж врахувати сезонність, то його обсяги скоротилися на 0,7%.

Порівнюючи перше півріччя з відповідним періодом торік, обсяги промислового виробництва зросли на 2,1%. Зокрема, на 1,4% в добувній промисловості й розробленні кар’єрів, на 2,5% в переробній промисловості, а також на 1,7% на постачанні електроенергії, газу, пари і кондиційованого повітря.

Ураховуючи сезонне коригування, у червні постачання електроенергії, газу, пари й кондиційованого повітря зменшилося на 2,2%, переробна промисловість — на 0,2%, а добувна промисловість і розроблення кар’єрів — на 0,6%.

Раніше в Держстаті повідомляли про те, що в Україні значно зросла вартість житла.

До того ж у Держстаті назвали суму, яку заборгували українці за комуналку.

Також стало відомо, що в Україні може суттєво подорожчати обслуговування платіжних карток, адже після втручання держави в регулювання ставок інтерчейнджу та еквайрингової комісії, банки будуть змушені відмовитися від безкоштовних платіжних карток.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.