«Нафтогаз» запустив нову свердловину на Харківщині

Перший діловий

На Шосейній площі у Харківській області АТ «Укргазвидобування» ввело в експлуатацію нову розвідувальну свердловину. У прес-службі компанії зазначили, що вона дає понад 200 тис. кубометрів газу на добу.

В «Укргазвидобуванні» підкреслили, що Шосейна площа є перспективною ділянкою з обсягом запасів понад 3 млрд куб м газу, дослідження якої продовжуються. Глибина нової свердловини — 4 150 м. Так, для збільшення виробничих показників фахівці групи «Нафтогаз» провели операцію з гідророзриву пласта. Після цього дебіт свердловини перевищив 200 тис. кубометрів газу на добу.

Згідно з інформацією, «Укргазвидобування» отримало спецдозвіл на розробку Шосейної ділянки ще у 2014 році. Станом на зараз на ній уже пробурено 10 свердловин, а загальний видобуток газу з ділянки сягнув 253 млн кубометрів.

Нагадаємо, «Укргазвидобування» в січні-серпні 2021 року знизило видобуток газу на 5% в порівнянні з таким же періодом минулого року. При цьому загальний показник за вісім місяців склав 9,08 млрд кубометрів «блакитного палива».

Також ми писали й про те, що в «Нафтогазі» розповіли про ціни на газ для населення.