Упровадження корпоративного управління в Україні відстає, і в деяких питаннях стався відкат назад - СБ

Упровадження корпоративного управління в Україні відстає, і в деяких питаннях стався відкат назад, повідомила віце-президент Світового банку (СБ) у справах регіону Європи та Центральної Азії Анна Б'єрде.

"За останні роки досягнуто значних успіхів в ухваленні законодавств і зміцненні систем, які регулюють діяльність держпідприємств ... Водночас відстає впровадження практики корпоративного управління, де в певних питаннях відбувся навіть відкат назад", - сказала вона в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Б'єрде навела приклад: лише в дев'яти державних підприємствах наглядові ради призначені згідно з новими положеннями.

"Право управління державними підприємствами та нагляд за їхньою діяльністю залишається розпорошеним між 96 міністерствами та відомствами, що ускладнює подальше впровадження реформи. В результаті державні підприємства продовжують функціонувати в умовах надмірного політичного впливу, неконкурентної практики у виборі на ключові керівні посади, непрозорих систем оплати праці для найвищого персоналу та неефективних механізмів контролю і підзвітності", - додала віце-президент СБ.

Вона наголосила на важливості невтручання у виконання наглядовими радами держпідприємств та їхніми членами своїх управлінських функцій. За її словами, вдосконалення корпоративного управління в Україні потребує ухвалення нового закону про корпоративне управління на держпідприємствах і реалізації його на практиці.

"Ми також закликаємо Національний банк України зберігати свою роль незалежного спостерігача за банківським сектором", - зазначила Анна Б'єрде.