Україна закупить у Туреччини ще чотири безпілотники Bayraktar, – Залужний

Україна закупить у Туреччини ще чотири комплекси ударних безпілотних літальних апаратів Bayraktar TB2.

Про це в інтерв’ю східноєвропейському бюро Report повідомив головнокомандувач Збройними силами України Валерій Залужний.

“Один комплекс був придбаний в цьому році на замовлення Міністерства оборони. Крім того, для задоволення потреб Збройних сил у 2021-2022 рр. планується придбати ще чотири таких комплекси. В майбутньому ми плануємо поповнити арсенал безпілотними летальними апаратами місцевого виробництва”, – повідомив Залужний.

За його словами, особлива увага приділятиметься вивченню методики використання БПЛА Bayraktar TB2.

“По-перше, потрібно навчитися ефективно з ними працювати, по-друге, ми маємо обов’язково знати тактику за формами їхнього застосування. Ми мусимо комплексно підходити до питання. Придбанням «Байрактара» справа не закінчується. Зараз ми вивчаємо методику використання цих апаратів…”, – сказав Залужний.

Як повідомляла Рубрика, на початку серпня в Україні провели дослідні випробування безпілотника Bayraktar TB2 турецького виробництва. Раніше заступник міністра оборони Олександр Миронюк заявив, що турецькі безпілотники Bayraktar стануть для Військово-морських сил України частиною системи стримування російської агресії і захисту інтересів Української держави на морі.

Перші БПЛА турецького виробництва Bayraktar TB2 Україна отримала в 2019 році.