McDonald's хоче відкрити заклад в Чернівцях

Про це повідомив директор з розвитку McDonald's Ukraine Віталій Стефурак в ексклюзивному інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна», пише ІнформАгентство АСС.

«З'являться заклади в Кропивницькому, Чернівцях та Ужгороді. І це буде означати, що у всіх обласних центрах уже будуть наші ресторани. Плюс йдемо в великі міста, де ми ще не представлені, наприклад, в Маріуполь», - сказав Стефурак.

Експерт також повідомив, що в найближчі кілька років McDonald's має намір відкрити заклади в усіх сателітах столиці. «Наша мета протягом декількох років повністю «закрити» всі сателіти Києва. Зараз ми в Бучі, Броварах, Борисполі, розглядаємо Ірпінь і інші міста», - сказав Стефурак.

Читайте також всі новини Чернівців

Аналогічне завдання, за його словами, ставиться щодо передмість і міст-сателітів Харкова, Львова, Дніпра і Одеси.

«У містах-мільйонниках і сателітах нас цікавлять в першу чергу окремі ділянки, на яких можуть бути розташовані установи з McDrive, з усіма каналами продажів, які зараз в Україні», - сказав Стефурак.

Перший заклад McDonald's в Україні було відкрито 24 травня 1997 року Києві. Нині мережа McDonald's в Україні налічує 104 ресторан в 24 містах.

Розвитком мережі займається ПІІ "МакДональдз Юкрейн Лтд.". Згідно з даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, учасником ПІІ є MCD Europe Limited (100%, Лондон, Великобританія). Статутний капітал ПІІ "МакДональдз Юкрейн Лтд." на вересень-2021 становить 901,801 млн грн.