Agricom Group на Житомирщині запустив зерносушильний комплекс

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Зазначимо, що потужності комплексу мають такі характеристики: сушіння зернових культур — до 400 т/добу, сушіння олійних культур ­— до 300 т/добу. Очищення зернових культур — до 100 т/добу, очищення олійних культур — до 50 т/добу. Одночасне зберігання вологого зерна складає до 300 т. Одночасне складське зберігання — до тисячі тонн.

«Ідея побудови комплексу виникла під час зернозбиральної кампанії 2020 року, коли був зібраний значний врожай кукурудзи. На той момент виробнича потужність бази Житомирського кластеру не була розрахована на таку рекордну врожайність, і навіть виникла необхідність залучення сторонніх організацій для виконання робіт із сушіння зерна», — розповів Сергій Лисак, керівник Житомирського кластера Agricom Group.

Додамо, що комплекс створений виключно для власних потреб по очищенню та сушінню зерна. Проте, попередньо розглядались варіанти збільшення потужності одночасного зберігання та збільшення об'єму сушіння.

«Розглядати перспективи розвитку комплексу буде доцільним після першого року роботи на власні потреби», — наголосив Лисак.

Нагадаємо, KMZ Industries збудує 4 силоси для «Ланнівської МТС» місткістю 15 тис. тонн.