В Україні здорожчає алкоголь. У чому причина

Міністерство економіки планує підвищити мінімальні роздрібні ціни на алкогольну продукцію.

Як повідомляє пресслужба Мінекономіки, про це заявив заступник міністра Сергій Теленик.

"У Мінекономіки удосконалюють інструменти цінового регулювання, зокрема – мінімальні роздрібні ціни (МРЦ) на алкоголь. Міністерство розробило проєкт Постанови щодо затвердження оновлених мінімальних роздрібних цін на алкогольну продукцію, який надіслано на погодження усім зацікавленим центральним органам виконавчої влади", – йдеться у повідомленні.

"Вони не витримують конкуренції з нелегальними виробниками, які через використання сировини з нелегального ринку формують пропозицію товару за мінімально допустимою ціною", – зазначили у пресслужбі.

У міністерстві заявили, що вдаються до заходів, які спрямовані не лише на детінізацію ринку, але й на розвиток реального сектору економіки.

Раніше у Мінекономіки заявили про стабілізацію цін на харчові продукти.

Читайте також Нацбанк знову збільшив облікову ставку. Що буде з інфляцією в Україні. Яка користь від індустріальних парків. Пояснює експерт. "Заплатимо зі своєї кишені". Експерт про рішення уряду компенсувати тепловикам різницю між тарифами. Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!