Україна очікує місію МВФ наступного тижня, – Мінфін

Україна очікує місію Міжнародного валютного фонду вже наступного тижня.

Про це стало відомо в ході зустрічі міністра фінансів України Сергія Марченка з віцепрезидентом Світового банку у справах Європи та Центральної Азії Анною Б'єрде, передає пресслужба Міністерства фінансів

Зазначається, що на зустрічі обговорювалися умови отримання “Другої позики на політику розвитку у сфері економічного відновлення", співробітництво з Міжнародним валютним фондом, результати реалізації спільних проєктів, зелений перехід в Україні та основні напрями подальшої співпраці.

"Ми цінуємо співпрацю зі Світовим банком. Вона дозволила Україні зберегти макрофінансову стабільність та профінансувати дефіцит бюджету у важкий рік. Також, що є надзвичайно важливим, цього року ми маємо достатньо коштів для придбання необхідної кількості вакцин", - зазначив міністр фінансів.

Світовий банк є одним із ключових партнерів України. На сьогодні вибірка коштів в рамках портфеля Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР), однієї із структур Світового банку, є найбільшою порівняно з іншими міжнародними фінансовими організаціями - на 1 вересня 2021 року вона становила 2,3 млрд дол. США.