Італія хоче зберегти випуск суперкарів з ДВЗ, Porsche протестує

В Італії хочуть зберегти випуск спортивних автомобілів з потужними ДВЗ. Компанія Porsche, навпаки, виступає за повний перехід на електротягу і закликає Єврокомісію не робити жодних винятків.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Bloomberg.

У той час як Європа, згідно з планом Green Deal, готується з 2035 року заборонити двигуни внутрішнього згоряння, Італія – вотчина потужних спортивних автомобілів – вже шукає способи обійти пропоновані обмеження.

Наразі уряд Італії на чолі з Маріо Драгі веде переговори з Європейським союзом про захист виробників суперкарів від поетапної відмови від ДВЗ.

“Цим автомобілям потрібні особливі технології та акумулятори для переходу”, – зазначив міністр екологічних перетворень Італії Роберто Чинголані. Мається на увазі, що для високопродуктивних суперкарів недостатньо запасу ходу, який можуть дати існуючі акумуляторні батареї.

При цьому Ferrari, найвідоміша в світі італійська марка суперкарів, не поспішає з переходом на електротягу. Поки в гамі компанії є лише гібриди, що підключаються, а перша повністю електрична модель повинна з’явитися в 2025 році.