Україна та МБРР підписали нові угоди про співпрацю: над чим працюватимуть

Кабінет міністрів України підписав дві угоди про співпрацю, а саме договір гарантії та угоду про позику між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку.

Про це повідомляє пресслужба уряду.

Деталі співпраці

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зустрівся з віце-президентом Світового банку у справах регіону Європи та Центральної Азії Анною Б’єрде та обговорив продовження двосторонньої співпраці.

В присутності сторін було укладено дві угоди:

Договір гарантії (Україна — Підвищення стійкості енергосистеми для європейської інтеграції енергомережі (Встановлення гібридних систем з виробництва електроенергії в ПрАТ “Укргідроенерго”) між Україною та МБРР, що діє від імені Фонду чистих технологій.

Угода про позику (Проект “Удосконалення вищої освіти в Україні заради результатів”) між Україною та МБРР.

“Радий, що сьогодні в нас є нагода підписати дві угоди. Критично важливі проекти. Вдячний нашим міністерствам, які спільно зі Світовим банком провели роботу й підготовку цих проектів, та дякую керівникам підприємствам, які провели роботу, щоб підписання цих документів стало можливим”, — прокоментував глава уряду.

У Світовому банку зауважили, що організація залишається надійним партнером України та готова до довгострокової співпраці.

Інші новини по темі:

Отримана від Міжнародного валютного фонду безповоротна фінансова допомога у розмірі понад 2,7 млрд доларів допоможе збільшити соціальні виплати громадянам.

2 серпня Рада керуючих Міжнародного валютного фонду затвердила загальний розподіл спеціальних прав запозичення на суму 650 млрд доларів. З них Україна отримає 2,7 млрд.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram та Viber Новини.LIVE.