Укргідроенерго позичило $211 млн на системи накопичення енергії

"Укргідроенерго" позичило у міжнародних фінансових організацій $211 млн для фінансування проекту з установки систем накопичення енергії на п'ятьох ГЕС.

Про це повідомляється на Урядовому порталі.

"Згідно з підписаними кредитними угодами Міжнародний банк реконструкції та розвитку надав "Укргідроенерго" 177 мільйонів доларів США, Фонд чистих технологій виділив позику в розмірі 34 мільйонів доларів США. Також Укргідроенерго отримало грант в розмірі 1 мільйона доларів США на впровадження проекту", - йдеться в повідомленні.

Позики надано в рамках проекту "Підвищення стійкості енергосистеми для європейської інтеграції енергомережі", що передбачає встановлення гібридних систем з виробництва електроенергії в ПрАТ "Укргідроенерго".

Фінансування надається на встановлення 197 МВт систем накопичення енергії у поєднанні із сонячними батареями на гідроелектростанціях "Укргідроенерго" зокрема: Київській ГАЕС, Канівській ГЕС, Кременчуцькій ГЕС, Середньодніпровській ГЕС та Дністровській ГЕС. Загальна потужність систем накопичення на 5-ти ГЕС – орієнтовно 212 МВт, фотоелектричних установок – 64 МВт.

Читайте в "Терміналі", до наглядових рад Укренерго і Укргідроенерго призначені представники держави.