Кабмін звільнив голову "Укртрансбезпеки" й офіційно призначив Кузькіна на посаду голови "Укравтодору"

(оновлена новина від 11:29, уточнена в частині зміни посади Кузькіна)

Київ. 26 серпня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Кабінет Міністрів розпорядженням №1080-р від 13 вересня звільнив Єгора Прокопчука з посади голови Державної служби України з безпеки на транспорті ("Укртрансбезпека").

Прокопчука було призначено головою "Укртрансбезпеки" з 25 вересня 2020 року шляхом укладення контракту про проходження державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Також Кабмін розпорядився звільнити з посади першого заступника голови Державного агентства автомобільних доріг України ("Укравтодор") Євгена Кузькіна (розпорядження №1081-р), якого було призначено на посаду голови "Укравтодору" 26 серпня 2021 року.

"Призначити Кузькіна Євгена Юрійовича головою Державного агентства автомобільних доріг України з дати початку фактичного виконання ним посадових обов’язків до 19 травня 2022 року з оплатою праці відповідно до законодавства", – наголошується в розпорядженні кабміну №1082-р від 13 вересня.

Крім того, Кабмін із 16 вересня 2021 року і до призначення в установленому порядку тимчасово поклав виконання обов’язків голови "Укртрансбезпеки" на заступника голови зазначеної служби Микиту Лагуніна.