Наступного тижня в Україну прибуде місія МВФ

Україна очікує місію Міжнародного валютного фонду (МВФ) вже на наступному тижні. Про це розповів представник Мінфіну під час зустрічі з віце-президентом Світового банку у справах Європи і Центральної Азії Ганною Бьерде, повідомляє «Перший Діловий».

«Також українська сторона зазначила, що очікує місію МВФ вже на наступному тижні», – йдеться в повідомленні.

У Кабміні вже повідомили, що місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) в Україні, швидше за все, буде онлайн. Причиною є зростання COVID-випадків в Україні.

За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаль, візит місії в Україну планується на 18 вересня, але це, скоріше від усього, буде онлайн-місія.

«Місія, швидше за все, буде онлайн. Тому що зростає кількість захворюваності на COVID-19. А при зростанні хворих на COVID, вони здійснюють онлайн-місії », – повідомив Шмигаль.

Ця місія буде завершальною в підготовці видачі наступного траншу. Шмигаль каже, що Україна виконала всі умови.

Нагадаємо, міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що Україна хоче продовжити програму stand-by із Міжнародним валютним фондом на пів року.

Раніше на Банковій зазначили, що чекають на приїзд місії МВФ вже у вересні. В Офісі Президента заявили, що питання про надання чергового траншу буде винесено на засідання Ради директорів, крім цього очікується макрокредит до 14 вересня.