Гетманцев порадив брати приклад з Білорусі

Данило Гетманцев похвалив економічну модель Білорусі та розповів, чому в неї варто повчитися. Нардеп підкреслив, що Україна може брати приклад з Білорусі в окремих сферах економічного розвитку, але не в питаннях політики.

Голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, нардеп від "Слуги народу" Данило Гетманцев вважає, що Україні є з чого брати приклад у Білорусі в плані економічної моделі. За словами Гетманцева, Білорусь – не еталон, але потрібно, якщо хочемо розвиватися, обігнати Білорусь у рівні добробуту на душу населення. Гетманцев підкреслив, що Білорусь багатша за Україну за валовим внутрішнім продуктом на душу населення, і за основними соціальними показниками. "Там є з чого брати приклад. Наприклад, підтримка промисловості, не сировинного експорту, а промисловості. Подивіться на структуру експорту Білорусі – вдвічі менше сировинного експорту, ніж у нас. Подивіться на ІТ-галузь, на детінізацію – контролювальні органи працюють ефективно", – сказав Гетманцев в ефірі програми "Свобода слова на ICTV". А от рівнятися на Білорусь у відносинах із Росією Гетманцев не радить.

Нагадаємо, Верховна Рада готує зміни до питань діяльності Національного банку України та валютних операцій. Детально про нову законодавчу ініціативу та про перебіг податкової амністії ASPI news дізналось у Данила Гетманцева. Також ASPI news вже повідомляло, що треба знати про ініціативу податкової амністії.