"Укравтодор" отримав нового керівника: що про нього відомо

Уряд призначив Євгена Кузькіна новим очільником "Укравтодору". Він керуватиме організацією до травня наступного року.

Кабінет міністрів 13 вересня своїм розпорядженням призначив Кузькіна Євгена Юрійовича головою "Державного агентства автомобільних доріг України". Він працюватиме на посаді до 19 травня 2022 року з оплатою праці відповідно до законодавства, йдеться у документі.

Євген Кузькін з травня 2021 року був тимчасово виконуючим обов'язки глави Укравтодору. У серпні він переміг у конкурсі на посаду. Євген Кузькін — доктор економічних наук, має почесне звання «Заслужений економіст України». Нагороджений орденом «За заслуги» ІІ ступеня.

Впродовж кар’єри працював на експертних і керівних посадах у Фінансовому управлінні Харківської ОДА, Державній податковій інспекції у Харківській області, обіймав посаду заступника Міністра фінансів України, очолював Департамент місцевих бюджетів Міністерства фінансів України та Департамент планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності Укравтодору.

Згідно декларації, Кузькін разом із дружиною має у власності квартиру у Києві загальною площею 115 кв.м., два житлових будинки у Харкові площею 74 та 68 квадратів. Заробітна плата за основним місцем роботи у минулому році складала 680 574 грн. За сумісництвом, як викладач у закладі "Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління", він отримав 30 тисяч. Дохід від підприємницької діяльності дружини Тетяни склав 922 951 грн. Пенсія ж службовця склала 149 104 грн.

ASPI news інформувало, що Укравтодор отримав 376 мільйонів доларів на інфраструктурні проєкти. Також ми писали, що в Офісі президента раніше розкрили деталі проєкту Володимира Зеленського "Велике будівництво".