Гришина: На УЗ є перекіс із розривом до 200 разів між зарплатою керівників компанії та працівників

На Укрзалізниці є великі перекоси зарплати між керівництвом та зарплатою простих працівників. заявляє очільниця парламентської ТСК Юлія Гришина.

Так, нардеп повідомила що офіційної відповіді щодо зарплат керівництва компанії ТСК не отримала, тому їх вираховували опосередкованими методами.

В УЗ точно є перекіс із розривом до 200 разів між зарплатою керівників компанії та рядових працівників. Це аномально, таку ситуацію потрібно виправляти, адже це демотивує колектив. Сьогодні на залізницях європейських країн немає такої разючої різниці. Оплата праці вищих менеджерів залізничних компаній у Європі максимум у 5 разів вища від зарплати, скажімо, машиністів. Ну, відповідно, і зарплата машиністів не така низька, як в Україні.

Юлія Гришина

При цьому в ТСК вважають, що зарплати мають рухатись не лише в сторону зменшення керівництва, а й збільшення у працівників.

Нагадаємо, 8 вересня Верховна Рада ухвалила закон щодо забезпечення відкритості інформації про розмір оплати праці в державних компаніях.

“За” проголосувало 324 депутати. Закон передбачає відкриття даних щодо зарплати та преміальних членів правління та наглядових рад державних підприємств, у яких доля держави перевищує понад 50%.

Повний текст розмови з Юлією Гришиною читайте за посиланням.