Сенат США вимагає нових санкцій проти «Північного потоку-2»

Сенат Сполучених Штатів вимагає нових санкцій проти російського проєкту «Північний потік-2».

Як пише видання The Wall Street Journal, двоє сенаторів-республіканців Пет Тумі і Тед Круз можуть затримати на невизначений час призначення керівництва американського Міністерства фінансів, якщо адміністрація президента США не введе санкції проти Nord Stream 2 AG, котрий є оператором «Північного потоку-2».

Мова йде про п’ять призначень у Міністерстві фінансів, зокрема, керівників, котрі відповідають за санкції, а також фінансування антитерористичної діяльності.

Як відомо, Адміністрація президента ввела санкції лише проти кількох компаній, які причетні до проєкту «Північний потік-2», та не проти самого оператора Nord Stream 2 AG. Мотивували це небажанням погіршити відносини із основним союзником – Німеччиною.

Днями російський «Газпром» повідомив про технічне завершення добудови морської частини другої нитки газопроводу «Північний потік-2». Наразі проходять «бюрократичні бар’єри», перш ніж запустити газопровід.

Раніше ми повідомляли, що в українській державній компанії НАК «Нафтогаз» України розповіли, якими ще методами можна блокувати «Північний потік-2». Про це повідомив голова компанії під час виступу на форумі YES Brainstorming.

Також ми писали, що «Північний потік — 2» не завадить відносинам Німеччини й України.