З'явилися перші цифри Бюджету-2022

У проєкт Державного бюджету на 2022 рік закладені такі основні показники: обсяг валового внутрішнього продукту прописаний на рівні 5 368 мільярдів гривень; рівень дефіциту бюджету – 188 мільярдів; обсяг доходів – 1 219 мільярдів; витрати становлять 1 407 мільярдів; кредити – 529 мільярдів; погашення та обслуговування держборгу – 560 мільярдів гривень.

У наступному році за рахунок податків на фізосіб хочуть зібрати з українців до бюджету на 23 мільярди гривень більше. З податку на підприємства – на 18 млрд грн більше, з ренти – на 3,4 млрд грн.

Бюджет-2022 передбачає зростання витрат на Кабінет міністрів та Службу безпеки. На освіту та медицину також зростуть витрати. Зокрема, на МОЗ планують витратити 34 мільярди.

Для Державного фонду регіонального розвитку заклали 11-ть млрд грн, торік було 4,5 млрд грн.

Попередню інформацію оприлюднив один з народних депутатів від партії «Голос» Ярослав Железняк. Над документом ще працюють.

Раніше ми повідомляли, що у Кабінеті Міністрів запевняють, що подадуть до парламенту проєкт державного бюджету-2022 відповідно до плану – до 15 вересня.

Нагадаємо, що у Міністерстві фінансів визнали, що на цей час в держави не вистачає коштів на виплату субсидій у жовтні та листопаді поточного року. Про це повідомив глава профільного відомства.