В РНБО обговорили фінансування сектора безпеки

У Раді з національної безпеки та оборони України обговорили питання «Про пропозиції до проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2022». Про це повідомляє головний секретар відомства.

Він заявив, що в рамках даної теми відбулася нарада щодо фінансування сектора безпеки та оборони України в 2021 і 2022 роках.

В рамках засідання Данилов підкреслив важливість фінансування сектора безпеки та оборони, а також вказав, що на цьому наполягає сам президент України Володимир Зеленський.

Важливо сказати, що в 2021 році не ці потреби уряд виділив 267 337,8 млн гривень. Це приблизно 5,93% від валового внутрішнього продукту.

Раніше в РНБО провели нараду, на якій обговорили необхідні кроки та підготовчі заходи для створення в Україні кібервійськ. Про це розповіли в пресслужбі РНБО з посиланням на слова Олексія Данилова.

В цілому в повідомленні говориться, що через два місяці вже повинен бути розроблений і внесений на розгляд до Верховної Ради законопроект про кібервійська. Також повинні бути розроблені механізми функціонування цього роду військ в системі Міністерства оборони нашої країни.