Любченко: Щоб Україна отримала інвестиції необхідно побудувати свідомі відносини між бізнесом та державою

Таку думку вислови Олексій Любченко, перший віце-прем'єр міністр України, на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні уряд працює над залученням інвестицій в країну. І для того, щоб країна отримала інвестиції — наша першочергова задача побудувати свідомі відносини між бізнесом та державою, щоб прозорі правила були для всіх однаковими для виконання», — розповів міністр.

За його словами, існуюча в країні практика ведення бізнесу не сприяє залученню інвестицій і потребує ґрунтовного реформування.

«Не прийде інвестор у країну із олігархічними кланами, непрозорими правилами, відсутністю державних гарантій, інтегрованою корупційною системою», — наголошує Олексій Любченко.

Міністр стверджує, що вже сьогодні державна інвестиційна політика відчуває опір олігархічних кланів, але вже пройдено «точку неповернення», і зворотнього шляху немає.

«Незважаючи на складне становище, яке викликали пандемія та непроста геополітична ситуація, економіка відновлюється, зростає ВВП, наповнюється бюджет країни, розвивається малий та середній бізнес. Уряд працює і буде працювати над поліпшенням умов роботи бізнесу та спрощенням правил, але це потребує часу та взаєморозуміння між суспільством та державою. І ми обов’язково знайдемо цей консенсус», — підсумував Любченко.

Нагадаємо, проект держбюджету на 2022 рік вже завтра подадуть до Верховної Ради.