Стало відомо місце України в рейтингу економічних свобод

І досі серед країн найменш економічно вільних, але вже на межі з іншою групою, що має кращі показники. Нині наша держава посідає 129 місце зі 165 країн у рейтингу «Економічна свобода в світі-2021». Про це повідомляють журналісти «Першого Ділового» телеканалу.

Нині країна має бал на рівні 6,20. І це означає, що держава впритул наблизилася до виходу з групи найменш економічно вільних. Загалом, як кажуть аналітики, економічна свобода зростає по всьому світі.

Але йдеться насамперед про доковідні показники. Тож, у наступному році прогнозується погіршення ситуації, через вплив пандемії коронавірусу.

Очолили індекс найбільш економічно вільних – Гонконг, Сінгапур та Нова Зеландія. Замикають – Лівія, Судан та Венесуела. Експерти відзначають, що люди, які живуть у країнах з високим рівнем економічної свободи, мають більший достаток, більшу політичну та громадянську свободу, а також живуть довше.

Нагадаємо, що в Україні став швидше працювати інтернет. Про це свідчать дані щорічного світового рейтингу швидкості інтернету з боку консалтингового агентства Cable.co.uk.

З’ясувалося, що за оновленими позиціях рейтингу Україна зайняла 77 місце в світі за швидкістю інтернету. При цьому роком раніше результат України був гірше – вона перебувала на 92 місці рейтингу.