Єврокомісія виділила Україні сотні мільйонів євро допомоги: на що витратять кошти

Європейська комісія виділила Україні макрофінансову допомогу в сумі 600 млн євро.

Про це у своєму Twitter написав президент Володимир Зеленський.

Як витратять допомогу?

“Вітаю рішення Європейської комісії про виділення Україні другого траншу макрофінансової допомоги в сумі €600 млн”, — написав він.

Вітаю рішення @EU_Commission про виділення Україні другого траншу макрофінансової допомоги в сумі €600 млн. Вдячний #ЄС, @vonderleyen, @Vdombrovskis за позитивну оцінку впроваджуваних Україною реформ. Це свідчення солідарності 🇺🇦 та 🇪🇺 у подоланні викликів і боротьбі з #COVID19

— Володимир Зеленський (@ZelenskyyUa) September 15, 2021

Глава держави додякував ЄС, президенту Єврокомісії Урсулі фон дер Леєн та віце-президенту Єврокомісії Валтісу Домбровскісу за позитивну оцінку впроваджуваних Україною реформ та зазначив, що це є свідченням солідарності України та ЄС у подоланні викликів і боротьбі з коронавірусом.

У Міністерстві фінансів зазначили, що ці кошти спрямують на підтримання економічної стабілізації в Україні — шляхом забезпечення потреб України у зовнішньому фінансуванні через надання довгострокової позики.

Для отримання цього траншу Українська сторона виконала структурні реформи, зокрема, у таких сферах:

управління державними фінансами;

належне урядування та верховенство права;

покращення бізнес-клімату;

секторальні реформи та державні підприємства.

Схожі новини по темі:

Найближчим часом в Україні очікується прибуття місії Міжнародного валютного фонду. Радник Офісу президента України Олег Устенко говорить про те, що Україна очікує отримати 700 млн доларів.

У Міністерстві фінансів припускають можливість продовження поточної 18-місячної програми stand-by із Міжнародним валютним фондом ще на пів року.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram та Viber Новини.LIVE.