Генеральний консул Німеччини Таня Байєр взяла участь у відкритті «Еко Форуму»

Генеральний консул Німеччини у Донецьку, з тимчасовим офісом у Дніпрі, Таня Байєр взяла участь у відкритті міжнародного форуму «Еко Форум» у ВЦ «Козак-Палац».

Таня Байєр з президентом ЗТПП Володимиром Шаміловим обговорили напрями підтримки ефективного бізнес-середовища, сприяння налагодженню двосторонніх контактів.

Зокрема, говорили про співпрацю щодо подальшого розвитку «Еко Форуму», адже досвід Німеччини дуже важливий для запорізької громади і бізнесу.

«Я вважаю, що такі заходи – це дуже гарна платформа для обміну думками, досвідом, адже тут присутні і профільні організації, і представники науки, бізнесу. Важливо, що зелений курс ЄС підтримують і місцева влада, і Торгово-промислова палата, і бізнес. Німеччина має великий досвід у реалізації зелених програм – і ми завжди раді поділитися ним з нашими партнерами, Україною», сказала Таня Байєр.

Володимир Шамілов познайомив пані Таню Байєр з історією співпраці Запорізької ТПП з німецькими колегами, реалізованими та поточними проєктами.

Символічно, що перша міжнародна угода Запорізької ТПП була підписана саме з німецькими партнерами – Торгово-індустріальною Палатою Манхайма.

Наразі ЗТПП є партнерською платформою Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ – Програмою федерального міністерства економіки та енергетики для управлінських кадрів Німеччина – Україна.

За час існування програми понад 30-ти топ-менеджерів запорізьких компаній – членів Палати пройшли стажування у Німеччині. Наразі проект продовжується у режимі онлайн.

Сподіваємося на подальший розвиток співробітництва.