Нардеп Пушкаренко розповів про результати «Великого будівництва»: цифри, що вражають

«Велике будівництво» президента Зеленського надало старт безпрецедентній розбудові інфраструктури по всій країні. Про це з парламентської трибуни заявив народний депутат від «Слуги Народу» Арсеній Пушкаренко.

За його словами, у 2020 році було відремонтовано понад 4 тисячі кілометрів доріг державного значення, 2,5 тисячі — місцевого. Реконструйовано 71 приймальне відділення, понад 100 об’єктів спортивної інфраструктури.

«Дороги — це не тільки асфальт, розмітка і тротуари. Це артерії нашої країни. 1 гривня, вкладена в будівництво доріг, повертається в економіку у вигляді 1 гривні 60 копійок. Завдяки „Великому будівництву“ в Україні відремонтовано та збудовано тисячі кілометрів автошляхів, якими шкільні автобуси везуть діток в сотні оновлених шкіл, а швидка допомога — доставляє пацієнтів до двохсот нових приймальних відділень по всій країні, обладнаних сучасною технікою. Це сотні нових стадіонів, басейнів та спортивних майданчиків, десятки мостів по всій країні», — наголосив Пушкаренко.

Як зазначає нардеп, активно розбудовується й освітня інфраструктура, він навів приклад, що у 2020 році було 114 шкіл збудовано, реконструйовано або капітально відремонтовано.

«Так само в цьому році майже 100 шкіл будуть введені в експлуатацію. Наприклад, в Олевську на Житомирщині, якою я опікуюсь, 30 років не могли здійснити реконструкцію гімназії. Ми всього за рік це зробили. Те саме стосується дитячих садочків. Сьогодні освітня інфраструктура — один із пріоритетних напрямків програми президента «Велике будівництво», — повідомив депутат.

Серед планів «Велбуду» на 2021 рік — будівництво чи реконструкція понад 6 тис. км доріг і більше 200 мостів, 74 шкіл, 54 дитсадків, 28 медичних закладів, близько сотні спортивних об’єктів, 1200 спортивних майданчиків.

Серед важливих пріоритетів програми президента Арсеній Пушкаренко відзначив якісну медицину у кожній громаді країни, а також нагадав, що цьогоріч буде зведено чи реконструйовано понад 140 приймальних відділень та 340 медичних амбулаторій у сільській місцевості.

«У приймальних відділеннях з’явилися сучасні рентгени, томографи, ШВЛи тощо. Це те медобладнання, за яким ще кілька років тому громадяни мали їхати або в обласний центр, або до столиці. Сьогодні по всій країні мережа опорних лікарень покриває всі громади, люди можуть звернутися за допомогою до приймальних відділень поруч зі своїм домом, у доступності до години часу доїзду», — підсумував депутат.