«Астарта» інвестує $50 млн в лінію поглибленої переробки сої

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Загалом реалізація проєкту триватиме 2 роки. Обсяг запланованих інвестицій близько $50 млн. Інноваційна для України технологія передбачає виробництво соєвого протеїнового концентрату (СПК) з негранульованого соєвого шроту методом екстракції з використанням водно-спиртового розчину. Соєвий концентрат використовується в якості високоякісної кормової добавки для всіх видів тварин, птиці, риби», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, для України дуже важливо поступово переорієнтовувати свою економіку із сировинної моделі експорту на виробництво продуктів з високою доданою вартістю і глибока переробка сої є одним з перспективних напрямків розвитку внутрішнього переробного сегмента.

«„Астарта“, як бізнес, який дотримується принципів сталого розвитку і відповідально ставиться до споживання ресурсів, запропонує ринку не просто якісний продукт, а якісний не ГМО продукт, вироблений з європейської сої з гарантованою простежуваністю. Наявність такого високоякісного продукту на ринку також сприятиме розвитку в Україні таких супутніх галузей як аквакультура та тваринництво», — підкреслює Віктор Іванчик, засновник та генеральний директор агропромхолдингу «Астарта-Київ».

Нагадаємо, Agricom Group на Житомирщині запустив зерносушильний комплекс.